WB Data

analizy przestrzenne | geomarketing | GIS | mapy | szkolenia

Szkolenia GIS

Przedstawiany naszą ofertę szkoleń GIS, która jest skierowana do osób zajmujących się wieloma aspektami życia. Prawie każda informacja jest zlokalizowana w otaczającej nas przestrzeni, którą można zwizualizować i przeprowadzić liczne, ciekawe analizy przestrzenne.

Oferta Szkoleń QGIS:

Szkolenia jednodniowe – celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom programu pod względem analitycznym oraz omówienie najważniejszych funkcji i wtyczek. Uczestnicy poznają podstawy programu QGIS, dzięki którym szybciej zrobią swoją pierwszą analizę i zwizualizują dane przestrzenne.

Szkolenia dwudniowe – celem szkolenia jest szersze przedstawienie uczestnikom programu pod względem analitycznym oraz omówienie najważniejszych funkcji i wtyczek. Uczestnicy poznają podstawy programu QGIS, dzięki którym szybciej zrobią swoją pierwszą analizę i zwizualizują dane przestrzenne. Poznają rozszerzone możliwości oprogramowania QGIS.

Szkolenie QGIS poziom średnio zaawansowany – szkolenie dedykowane jest dla osób, które znają już podstawy QGIS i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w analizach przestrzennych i automatyzacji pracy.

Szkolenie QGIS Premium –  dedykowane jest dla dużych organizacji, które zamierzają stworzyć w swojej strukturze dział GIS. Dzięki programowi QGIS jest to bardzo wygodne, program jest w pełni konfigurowalny i o ogromnych możliwościach rozbudowy. A to, że jest darmowy (open source) stwarza zupełnie nowe możliwości rozwoju. Szkolenie QGIS Premium trwa dwa lub trzy dni.

QGIS i SAGA GIS – poziom podstawowy – Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom obu programów pod względem analitycznym oraz omówienie najważniejszych funkcji i wtyczek. Uczestnicy poznają podstawy programów QGIS i SAGA GIS, dzięki którym szybciej zrobią swoją pierwszą analizę i zwizualizują dane przestrzenne.

Szkolenie QGIS i arkusz kalkulacyjny dedykowane jest dla osób, które chcą poznać podstawy QGIS i Excela i chciałyby poznać możliwości łączenia systemu GIS i arkusza kalkulacyjnego.

Szkolenie QGIS w gospodarowaniu nieruchomościami dedykowane jest dla osób z branży nieruchomości, które chcą poznać podstawy QGIS. Szkolenie porusza aspekty pracy w systemie GIS, które będą przydatne dla osób związanych z szeroko pojętą branżą nieruchomości, czyli pośrednictwem, obrotem, wyceną.

Wkrótce większa oferta szkoleń tematycznych GIS.

Przeprowadzone szkolenia:

2016 rok:
osoby prywatne;
Zakłady Azotowe;
Śląski Urząd Wojewódzki;
Politechnika Łódzka

2017 rok:
C-DROG Projekt;
firma analityczna;
fundacja;
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie;
Koleje Dolnośląskie;
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Opolu;
Śląski Urząd Wojewódzki;
Uniwersytet Śląski (w trakcie)

Theme by Anders Norén