WB Data

analizy przestrzenne | geomarketing | GIS | mapy | szkolenia

Witamy

Wykonujemy analizy przestrzenne, analizy geomarketingowe, wykorzystujemy GIS, sporządzamy zaawansowane mapy. Zapraszamy również na blog z wynikami analiz GIS w postaci map.
Zajmujemy się analizami przestrzennymi dla portów lotniczych, sieci handlowych, sieci usługowych i wielu innych. Próbkę naszych możliwości znajdą Państwo na blogu, na który serdecznie zapraszamy.

DATA MINING
Pojęcie data mining można tłumaczyć jako eksploracja danych, pozyskiwanie wiedzy, przetwarzanie danych. Wytwarzanie nowych informacji, danych z istniejących już ogromnej ilości baz danych.

GIS
Co to jest GIS? (ang. Geographic Information System) System informacji geograficznej, służący do przetwarzania, analizowania i wizualizacji danych geograficznych (przestrzennych). Jest zasadniczym etapem procesu decyzyjnego.

GEOMARKETING
Określenie geomarketing pochodzi od połączenia dwóch słów geografii i marketingu. Każda działalność usługowa działa w przestrzeni, powinna być zlokalizowana tam gdzie są jej potencjalni konsumenci lub tam gdzie potrafią dojechać.

Szkolenia GIS

Jeśli pracujecie Państwo w dziale planowania przestrzennego w programach CAD i chcielibyście zacząć pracować w GIS to zapraszamy na szkolenie QGIS w planowaniu przestrzennym. Gdy pracujecie z dużą ilością danych i macie je tylko w tabelach to zapraszamy na szkolenie QGIS i arkusz kalkulacyjny, jeśli znacie już podstawy oprogramowania QGIS, a chcecie poszerzyć swoją wiedzę i przyspieszyć pracę to szkolenie QGIS poziom średnio zaawansowany jest dla Was. Natomiast jeśli jesteście na początku drogi analizy danych, tworzenia ma, to zapraszamy na szkolenie jednodniowe QGIS poziom podstawowy, a gdy chcecie więcej to zapraszamy na szkolenie dwudniowe. Gdy w Państwa organizacji więcej osób ma zadania związane z analizą danych, analizą przestrzeni i geomarketingiem to zachęcamy do zapoznania się ze szkoleniem QGIS Premium. Jeśli chcą Państwo poznać również oprogramowanie SAGA GIS, dedykowane analizom rastrowym, polecamy nasze szkolenie QGIS i SAGA GIS.

 

Theme by Anders Norén