Witamy

Wykonujemy analizy przestrzenne, analizy geomarketingowe, wykorzystujemy GIS, sporządzamy zaawansowane mapy. Zapraszamy również na blog z wynikami naszych analiz GIS.
Zajmujemy się analizami przestrzennymi dla portów lotniczych, sieci handlowych, sieci usługowych i wielu innych. Próbkę naszych możliwości znajdą Państwo na blogu, na który serdecznie zapraszamy.

GIS
Co to jest GIS? (ang. Geographic Information System) System informacji geograficznej, służący do przetwarzania, analizowania i wizualizacji danych geograficznych (przestrzennych). Jest zasadniczym etapem procesu decyzyjnego.

GEOMARKETING
Określenie geomarketing pochodzi od połączenia dwóch słów geografii i marketingu. Każda działalność usługowa działa w przestrzeni, powinna być zlokalizowana tam gdzie są jej potencjalni konsumenci lub tam gdzie potrafią dojechać.

Szkolenia GIS

Jeśli pracujecie Państwo w dziale planowania przestrzennego w programach CAD i chcielibyście zacząć pracować w GIS to zapraszamy na szkolenie QGIS w planowaniu przestrzennym. Gdy pracujecie z dużą ilością danych i macie je tylko w tabelach to zapraszamy na szkolenie QGIS i arkusz kalkulacyjny, jeśli znacie już podstawy oprogramowania QGIS, a chcecie poszerzyć swoją wiedzę i przyspieszyć pracę to szkolenie QGIS poziom średnio zaawansowany jest dla Was. Natomiast jeśli jesteście na początku drogi analizy danych, tworzenia ma, to zapraszamy na szkolenie jednodniowe QGIS poziom podstawowy, a gdy chcecie więcej to zapraszamy na szkolenie dwudniowe. Gdy w Państwa organizacji więcej osób ma zadania związane z analizą danych, analizą przestrzeni i geomarketingiem to zachęcamy do zapoznania się ze szkoleniem QGIS Premium. Jeśli chcą Państwo poznać również oprogramowanie SAGA GIS, dedykowane analizom rastrowym, polecamy nasze szkolenie QGIS i SAGA GIS.